Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, TX1310nm/1.25G,RX1310nm/1.25G, LC, Multi mode and

72,99 lei

În stoc

Compare
SKU: SFP-1.25G-1310DFMM Category:

Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, TX1310nm/1.25G,RX1310nm/1.25G, LC, Multi mode and duplex fiber, distance 1km, SFP

Informații suplimentare

Producator

HIKVISION

Garantie

24

Be the first to review “Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, TX1310nm/1.25G,RX1310nm/1.25G, LC, Multi mode and”

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu